Nabídka

V ordinaci pracovala dosud sestra Petra Pěčová, která odchází v srpnu 2009 na 1,5 roční mateřskou dovolenou. Zastupujesteto absolventka vyšší odborné školy zdravotní Jana Kořínková.

V našem zařízení je možnost natočit EKG, změření BMI indexu tukoměrem, s rozborem postupu případného stravovacího plánu.

V naši ordinaci je možné objednat výživovou poradkyni Michaelu Korandovou na tel. 604 952 616, která spolu s námi a hlavně Vámi promyslí kompletně Váš jídelníček tak, aby nastala redukce tuků, bez ztráty svaloviny.

Cena hodinové konzultace je 300,- Kč.

Vyšetřujeme preventivně ZDARMA jednou za dva roky na riziko cukrovky, vysokého cholesterolu, kardiovaskulárních chorob,
test na závažné onemocnění střev, u mužů onemocnění prostaty.

V ordinaci máme přístroj na okamžité zjištění hodnot Quicka, CRP- pomocí něhož je možno rozeznat nemoci, které se musí léčit antibiotiky a ty nemoci, které antibiotika nevyžadují.

V případě, že potřebujete z našich služeb pouze recept dlouhodobě Vámi užívaného léku, je možnost tento předpis předem objednat telefonicky a poté pouze vyzvednout v naší ordinaci nebo Vám jej zašleme poštou.

Konzultace telefonicky, nebo přes www.lekarplzen.cz kdykoliv.

Objednávkový systém k návštěvě je možný, ošetření  proběhne cca do 20 min, dle  předem telefonicky dohodnutého času. Vyjimku tvoří akutní případ jiného pacienta, který je třeba řešit přednostně.

Pokud je ordinace uzavřena z důvodu dovolené nebo provozních důvodů,  budete o tom včas informováni na našich stránkách a to včetně jména a adresy zastupujícího lékaře.

Zastupující lékaři:

MUDr. Vošahlíková

Čelakovského 4

MUDr. Bešťáková

Purkyňova 27.

V případě vašeho zájmu, je možnost objednání k doporučeným specialistům na určitý den a hodinu k vyšetření.

Ceník nehrazených služeb
Vstupní a preventivní prohlídky 450,- Kč
Potravinářský průkaz 400,- Kč
Řidičský průkaz 450,- Kč
Řidičský průkaz po 60. roku 200,- Kč
Ostatní potvrzení 200,- Kč
Vyplnění tiskopisu úrazové pojistky  400,- Kč

Po domluvě je možné domluvit splátkový kalendář.